Prace na Papierze: Sztuka Dawna (wyniki)
22 lutego 2018 godz. 19:00

Stanisław Czajkowski (1878 Warszawa - 1954 Sandomierz)
Kapliczka we wsi ("Wola Radziszowska"), około 1910-12
* Cena wylicytowana: 2 200 zł

* Cena wylicytowana: 2 200 zł

akwarela, ołówek/papier, 28 x 42 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'STANISŁAW CZAJKOWSKI'
ID: 53721
  • Stanisław Czajkowski 1878-1954, kat. wyst., Centralne Biuro Wystaw Artystycznych, Warszawa 1979, poz. 4 (Akwarele, gwasze)
  • Stanisław Czajkowski 1878-1954, Centralne Biuro Wystaw Artystycznych, Warszawa, 1979