Polonica, Militaria, Batalistyka (wyniki)
30 października 2018 godz. 19:00

Autor nieznany
Sygnet z herbem 'Krzywda', XIX/XX w.
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Autor nieznany

Cena wylicytowana: 1 300 zł

srebro, śr.:2,1 cm
znaki złotnicze: austro-węgierska punca państwowa
ID: 63727