Polonica, Militaria, Batalistyka (wyniki)
30 października 2018 godz. 19:00

Figura - Sowa uszata, 1921-1929
Wytwórnia Fajansu w Pacykowie
Cena wylicytowana: 10 000 zł
162
Wytwórnia Fajansu w Pacykowie

Cena wylicytowana: 10 000 zł

fajans szkliwiony, malowany, wys.: 41,5 cm
sygnowany wyciskiem na spodzie: 'Made in Poland | P' (w trójkącie)
projekt W. Suchánka z 1897 roku
ID: 58296
Stan zachowania
  • ubytek w prawym uchu sowy