Polonica, Militaria, Batalistyka (wyniki)
30 października 2018 godz. 19:00

Pudełko na cygara z herbem 'Leliwa', lata 30. XX w.
Cena wylicytowana: 1 600 zł

Cena wylicytowana: 1 600 zł

srebro, drewno, 5,2 x 10,5 x 15,5 cm
na spodzie znaki złotnicze: polska punca państwowa, próba srebra, znak miejski 'K', złotnik 'AR'
na wieku wygrawerowany polski herb 'Leliwa'
wnętrze wyłożone drewnem mahoniowym
ID: 64124