Polonica, Militaria, Batalistyka (wyniki)
30 października 2018 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 200 zł

Cena wylicytowana: 2 200 zł

mosiądz, alabaster, 32 x 9,2 x 9,5 cm
sygnowany na podstawie: 'Pinedo'
ID: 59845
Stan zachowania
  • drobne ubytki, przetarcia