Polonica, Militaria, Batalistyka (wyniki)
30 października 2018 godz. 19:00

Antoni Uniechowski (1903 Wilno - 1976 Warszawa)
Ilustracja do "Potopu" Henryka Sienkiewicza, lata 40. XX w.
Cena wylicytowana: 1 100 zł

Cena wylicytowana: 1 100 zł

tusz/papier, 42,5 x 30,5 cm
sygnowany monogramem p.d.: 'AU'
ID: 45539
Stan zachowania
  • stan zachowania: rozdarcia na dolnej i górnej krawędzi
  • WYDANIA:
  • Państwowy Instytut wydawniczy 1949