Polonica, Militaria, Batalistyka (wyniki)
30 października 2018 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 7 500 zł

Cena wylicytowana: 7 500 zł

srebro złocone, 8,5 x 15,5 x 13 cm
na spodzie znaki złotnicze: złotnik 'T.WERNERiSa', znak graficzny złotnika, probierz 'OC', data, próba srebra, warszawska punca probiercza, stosowana w latach 1851-1915
na wieku wygrawerowany polski herb 'Lubicz'
ID: 63282