Rafał Malczewski. Z lotu ptaka
Od 15 lipca 2020 godz. 19:00 do 29 lipca 2020 godz. 16:00

Estymacja: 140 000 - 190 000 zł
5305

olej/tektura, 49 x 76 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Rafał Malczewski 56'
ID: 87212
  • dom aukcyjny Desa Unicum, Warszawa, grudzień 2012
  • Rafał Malczewski i artyści Zakopanego, katalog wystawy, dom aukcyjny Desa Unicum, Salon wystawowy Marchand, Warszawa, 19 października-10 listopada 2012, s. 25
  • Rafał Malczewski i artyści Zakopanego, dom aukcyjny Desa Unicum, Salon wystawowy Marchand, Warszawa, 19 października-10 listopada 2012