Rafał Malczewski. Z lotu ptaka
Od 15 lipca 2020 godz. 19:00 do 29 lipca 2020 godz. 16:00

Rafał Malczewski (1892 Kraków - 1965 Montreal)
Żaglówka przy brzegu wyspy Rab, po 1940
Estymacja: 12 000 - 18 000 zł
5316

Estymacja: 12 000 - 18 000 zł

akwarela/papier, 34 x 48,5 cm
sygnowany i opisany l.d.: 'Rafał Malczewski. Rab.'
ID: 87162
  • dom aukcyjny Rempex, Warszawa, grudzień 2017