Plakat turystyczny
Od 1 sierpnia 2020 godz. 16:00 do 17 sierpnia 2020 godz. 16:00

Tadeusz Kryszak (1899 Warszawa - 1951 Warszawa)
Vistula Wisłą do morza, 1935
Estymacja: 10 000 - 16 000 zł
6001
Vistula Wisłą do morza, 1935

Estymacja: 10 000 - 16 000 zł

litografia barwna/papier, 101 x 69,5 cm
sygnowany w druku: 'T.KRYSZAK'
ID: 88084
Stan zachowania
  • dobry, podklejony na płótnie
  • Wystawa "Plakat polski. Początki", Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie, 11 lipca – 9 sierpnia 2018