Plakat turystyczny
Od 1 sierpnia 2020 godz. 16:00 do 17 sierpnia 2020 godz. 16:00

Lucien Boucher (1889 Chartres, Francja - 1971 Paryż, Francja)
Air France, 1953
Estymacja: 2 000 - 3 000 zł
6028
Air France, 1953

Estymacja: 2 000 - 3 000 zł

chromolitografia/papier, 59 x 95,5 cm
sygnowany w druku: 'LUCIEN BOUCHER'
Wydrukowano przez Perceval, Paryż
ID: 88083
Stan zachowania
  • dobry, podklejone naddarcia