Sztuka Pomagania. V Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Razem Pamoja (wyniki)
25 maja 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 10 000 zł

Cena wylicytowana: 10 000 zł

olej/płótno, 240 x 150 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Łukasz|Stokłosa|2019'
ID: 83788