Sztuka Pomagania. V Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Razem Pamoja (wyniki)
25 maja 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 000 zł

litografia/papier, 72 x 51,8 cm (w świetle oprawy)
opisany, sygnowany i datowany p.d.: 'Migréna Eva Švankmajerová 1996'
ID: 83783