Sztuka Pomagania. V Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Razem Pamoja (wyniki)
25 maja 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 11 000 zł

Cena wylicytowana: 11 000 zł

spray/papier, 57 x 72,5 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'Magdalena Więcek 1.1986 N.Y.'
ID: 84100