Sztuka Pomagania. V Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Razem Pamoja (wyniki)
25 maja 2020 godz. 19:00

Irini Karayannopoulou (ur. 1973 r.)
"HÉRMÈS DE CÉRÉMONIES", 2016
Cena wylicytowana: 1 500 zł
"HÉRMÈS DE CÉRÉMONIES", 2016

Cena wylicytowana: 1 500 zł

wydruk giclee/Fine Art paper, 31 x 31 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Irini Karayannopoulou 2016'
edycja 10/10
ręcznie wykonana drewniana rama
ID: 84094