Sztuka Pomagania. V Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Razem Pamoja (wyniki)
25 maja 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 7 500 zł

Cena wylicytowana: 7 500 zł

farba poliuretanowa/stal, dibond, 120 x 90 cm
sygnowany, opisany i datowany na odwrociu l.d.: 'PRZEMEK PYSZCZEK|"FACADE"|2019'
ID: 70324