Sztuka Pomagania. V Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Razem Pamoja (wyniki)
25 maja 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 7 500 zł
80

Cena wylicytowana: 7 500 zł

olej/płótno, 121,5 x 91,5 cm
sygnowany p.d.: 'J. Kraupe'
opisany na odwrociu: 'JANINA KRAUPE|"ETIUDA MAJOWA"|OLEJ 2003'
ID: 83835