Sztuka Pomagania. V Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Razem Pamoja (wyniki)
25 maja 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 9 500 zł

Cena wylicytowana: 9 500 zł

akryl, emalia, sylikon/płótno, 110 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu na dolnej części blejtramu: 'Tomek Baran 2019 ELIPSIS'
ID: 83811