Sztuka Pomagania. V Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Razem Pamoja (wyniki)
25 maja 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 800 zł

Cena wylicytowana: 3 800 zł

wydruk pigmentowy/dibond, papier Hahnemühle Photo Rag Baryta , 30 x 40 cm
sygnowany, opisany i datowany na odwrociu: 'Weronika Gęsicka|Dollhouse|1/5 + 2 A.P.|2019'
edycja 1/5 + 2 AP
oprawa drewniana, szkło muzealne
ID: 83986