Sztuka Pomagania. V Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Razem Pamoja (wyniki)
25 maja 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 30 000 zł

Cena wylicytowana: 30 000 zł

olej/płótno, 45,5 x 37,7 cm
sygnowany, opisany i datowany na odwrociu p.d.: 'Paulina Ołowska|Bez tytułu|2000'
ID: 84333