Sztuka Pomagania. V Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Razem Pamoja (wyniki)
25 maja 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 6 500 zł

Cena wylicytowana: 6 500 zł

akryl/płótno, 60 x 51 cm
sygnowany na odwrociu: 'P. MATECKI'
ID: 83989