Sztuka Pomagania. V Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Razem Pamoja (wyniki)
25 maja 2020 godz. 19:00

Cena wywoławcza: 7 000 zł

Cena wywoławcza: 7 000 zł

kolaż/płyta, 49,5 x 40 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Natalia Załuska, 2018'
ID: 84095