Sztuka Pomagania. V Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Razem Pamoja (wyniki)
25 maja 2020 godz. 19:00

Wilbert Laurent
Bez tytułu, 2017
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Wilbert Laurent
Bez tytułu, 2017

Cena wylicytowana: 2 000 zł

olej/płótno, 61,5 x 51 cm
sygnowany, opisany i datowany p.d.: 'Wilbert Laurent|Jacmel Haïti|2017'
ID: 84455