Sztuka Pomagania. V Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Razem Pamoja (wyniki)
25 maja 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 12 000 zł

Cena wylicytowana: 12 000 zł

olej/płótno, 92 x 73 cm
ID: 82830