Sztuka Pomagania. V Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Razem Pamoja (wyniki)
25 maja 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 200 zł

Cena wylicytowana: 2 200 zł

akwarela/papier, 30,5 x 41,5 cm
sygnowany l.d.: 'Kobzdej'
ID: 83785