Sztuka Pomagania. V Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Razem Pamoja (wyniki)
25 maja 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 800 zł

Cena wylicytowana: 3 800 zł

collage, akryl/płótno, 18 x 13 cm
sygnowany na odwrociu: 'Ewa Juszkiewicz'
ID: 85264