Dawni Mistrzowie
6 października 2020 godz. 19:00

Jacopo Bassano, w typie (1510 Bassano del Grappa - 1592 Bassano del Grappa)
Pokłon trzech króli
Estymacja: 35 000 - 50 000 zł
Pokłon trzech króli

Estymacja: 35 000 - 50 000 zł

olej/płótno (dublowane), 96 x 129 cm
ID: 87433