Dawni Mistrzowie
6 października 2020 godz. 19:00

Malarz niderlandzki, XVII w.
Oreada wyciąga cierń ze stopy satyra wg Bartholomeusa Sprangera, 1656
Estymacja: 18 000 - 22 000 zł
Malarz niderlandzki, XVII w.

Estymacja: 18 000 - 22 000 zł

olej/deska, 41 x 36,5 cm
w lewym dolnym rogu monogram 'CI F' oraz data '1656'; wzdłuż lewej krawędzi obrazu nieczytelna inskrypcja
ID: 89886
Opinie
  • do obrazu dołączona kopia opinii p. Hanny Benesz