Dawni Mistrzowie

Termin wystawy:

Aleksandra Łukaszewska +48 22 163 67 05, +48 664 981 465 a.lukaszewska@desa.pl

Marek Wasilewicz +48 22 163 66 47, +48 795 122 702 m.wasilewicz@desa.pl

Lista obiektów (55)

Krzysztof Lubieniecki
Liczykrupa
olej/płótno, 26,5 x 38 cm
Estymacja: 40 000 - 55 000 zł
David Ryckaert III
Lutnista we wnętrzu, 1644
olej/płótno, 44 x 55,5 cm
Estymacja: 80 000 - 120 000 zł
Pieter van Boucle
Martwa natura z rybą i wątrobą
olej/płótno, 58,2 x 75,2 cm
Estymacja: 45 000 - 60 000 zł
Matthias Withoos, przypisywany
Martwa natura z kwiatami i motylami
olej/płótno (dublowane), 124 x 100 cm
Estymacja: 90 000 - 120 000 zł
Joost Droochsloot
Przypowieść o uczcie królewskiej, 1639
olej/płótno (dublowane), 94,5 x 139 cm
Estymacja: 220 000 - 250 000 zł
Joost Droochsloot
Uczynki miłosierdzia chrześcijańskiego, 1644
olej/płótno (dublowane), 102,5 x 152 cm
Gerrit van Honthorst
Scena w tawernie
olej/płótno, 71 x 106 cm
Estymacja: 50 000 - 70 000 zł
Malarz zachodnioeuropejski, XVIII w.
Martwa natura myśliwska
olej/płótno (dublowane), 52,5 x 65,7 cm
Estymacja: 7 000 - 10 000 zł
Jan Miel
Scena rodzajowa z bójką
olej/płótno, 45,5 x 64 cm
Estymacja: 100 000 - 140 000 zł
Malarz polski, XVII w.
"ANNA DE SZAMOTUŁY"
olej/płótno, 102,5 x 68,5 cm
Estymacja: 10 000 - 14 000 zł
Malarz polski, XVIII w.
"MARYA IABŁONOWSKA", 1708
olej/płótno, 105 x 69 cm
Estymacja: 10 000 - 14 000 zł
Malarz niderlandzki, XVI w.
Pokłon pasterzy
olej/deska, 49,5 x 34,5 cm
Estymacja: 20 000 - 26 000 zł
Jacopo Bassano, w typie
Pokłon trzech króli
olej/płótno (dublowane), 96 x 129 cm
Estymacja: 35 000 - 50 000 zł
Malarz zachodnioeuropejski, XVI w.
Lutnista
olej/płótno, 93,5 x 74 cm
Estymacja: 12 000 - 18 000 zł
Jan Miense Molenaer
Scena we wnętrzu
olej/płótno (dublowane), 42 x 53 cm
Estymacja: 20 000 - 30 000 zł
Jean-Baptiste Monnoyer
Martwa natura kwiatowa
olej/płótno, 83,5 x 122 cm
Estymacja: 120 000 - 150 000 zł
Malarz zachodnioeuropejski, XVII w.
Matka Boża jako Królowa
olej/płótno (dublowane), 68 x 48 cm
Estymacja: 10 000 - 16 000 zł
Malarz niderlandzki, XVII w.
Święty Sebastian
olej/płótno (dublowane), 98,5 x 82 cm
Estymacja: 26 000 - 35 000 zł
Nicolas Régnier, przypisywany
Św. Jan Chrzciciel
olej/płótno, 109 x 88,5 cm
Estymacja: 150 000 - 200 000 zł
Malarz zachodnioeuropejski, XIX w.
Veraicon
olej/płótno, 39 x 42 cm
Estymacja: 10 000 - 14 000 zł