Muzy. Artysta – Model – Inspiracja (wyniki)
26 września 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 65 000 zł

Cena wylicytowana: 65 000 zł

olej/tektura, 51 x 35,5 cm
sygnowany p.d.: 'l. gottlieb'
ID: 73016
  • Józef Andrzej Teslar (1889-1961), Paryż
  • Wejman Gallery, Warszawa
  • kolekcja instytucjonalna, Polska
  • Leopold Gottlieb, katalog wystawy, Wejman Gallery, Warszawa 2018, s. 30-31
  • Leopold Gottlieb, Wejman Gallery, Warszawa, 2018
  • Leopold Gottlieb, Galerie Zak, Paryż, 1934 (prawdopodobnie)