27 marca 2018 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 800 zł

Cena wylicytowana: 800 zł

olej/płótno, 58 x 78 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'ATOMASH | 2017'
na odwrociu opisany: 'Marcin Tomaszewski | ATOMASH 2017 | "ŹRÓDŁO"'
ID: 57726