27 marca 2018 godz. 19:00

Agata Buczek (ur. 1988)
Zostań, 2018 r.
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Agata Buczek (ur. 1988)
Zostań, 2018 r.

Cena wylicytowana: 2 200 zł

akryl/płótno, 100 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.:'Allegory 2018'
ID: 58082