27 marca 2018 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 500 zł

Cena wylicytowana: 1 500 zł

olej/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'K. SKOŚKIEWICZ'18'
ID: 58159