27 marca 2018 godz. 19:00

Cezar Walczak (ur. 1963)
Z cyklu 'Miasta', Jerozolima o świcie, 2017 r.
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Cezar Walczak (ur. 1963)

Cena wylicytowana: 1 500 zł

akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'CEZAR 2017'
na odwrociu opisany: 'CEZAR WALCZAK'
ID: 58040