27 marca 2018 godz. 19:00

Urszula Kozieł (ur. 1977, Częstochowa)
Z cyklu 'Bańki mydlane, Bez tytułu, 2017 r.
Cena wylicytowana: 1 000 zł

Cena wylicytowana: 1 000 zł

akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Urszula Kozieł, z cyklu "Bańki mydlane", 2017 ROK'
ID: 58044