27 marca 2018, godz. 19:00

Aneta Maliszewska (ur. 1979)
Wata cukrowa, 2017 r.
Cena wylicytowana: 600 zł
Aneta Maliszewska (ur. 1979)
Wata cukrowa, 2017 r.

Cena wylicytowana: 600 zł

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Aneta Maliszewska | Wata cukrowa 2017 | wystawiany - "Interior" Galeria Czynna Warszawa 2017'
ID: 58032

Dodaj obiekt

James Bond, 2007/2017 r.
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Zwykła Kobieta, 2014/2017 r.
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Pisarz, 2014/2017 r.
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Lara Craft, 2015/2017 r.
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Być Rolling Stonesem, 2016/2017 r.
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Poławiacz pereł, 2016/2017 r.
Cena wylicytowana: 500 zł
Spokojna śmierć w otoczeniu rodziny, 2016/2017 r.
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Dyrygent, 2017 r.
Cena wylicytowana: 500 zł
Szczęśliwa, prosta rodzina, 2016/2017 r.
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Pustelnik, 2016/2017 r.
Cena wylicytowana: 800 zł
Vinnettou, 2014/2017 r.
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Muzyk Jazzowy, 2014/2017 r.
Cena wylicytowana: 8 500 zł
Moim marzeniem jest moja muzyka, 2016/2017 r.
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Elegancka drewniana laska, 2016/2017 r.
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Przetłumaczyć Tołstoja (zagrać z nim w szachy), 2016/2017 r.
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Ożenić się z mamusią, 2016/2017 r. (collage)
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Mechanik, 2017 r.r
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Zobaczyć krainę dzieciństwa za górą, 2016/2017 r.
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Mieć stado lemurów, 2016/2017 r.
Cena wylicytowana: 500 zł
Żołnierz z Wietnamu, 2016/2017 r.
Cena wylicytowana: 500 zł
Baletnica, 2016/2017 r.
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Być drzewem, 2017 r.
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Dobra wróżka, 2016/2017 r.
Cena wylicytowana: 2 000 zł

Twoje wybrane obiekty

Rodzaj wydruku