27 marca 2018 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 200 zł
54

Cena wylicytowana: 1 200 zł

olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany na odwrociu: 'DOMINIK | BALCERZAK'
ID: 58037