27 marca 2018 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 400 zł
48

Cena wylicytowana: 2 400 zł

olej/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'ROMUALD MULK'
ID: 58092