27 marca 2018 godz. 19:00

Adam Wątor (ur. 1970, Myślenice)
Słoneczny poranek, 2017 r.
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Słoneczny poranek, 2017 r.

Cena wylicytowana: 6 000 zł

olej/płótno, 90 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' ''SŁONECZNY PORANEK'' | ADAM | WĄTOR | 2017'
ID: 57807