27 marca 2018 godz. 19:00

Dominik Smolik (ur. 1982, Kraków)
Rozszczepienie światła, dyptyk, 2018
Cena wylicytowana: 3 000 zł

Cena wylicytowana: 3 000 zł

akryl/płótno, 97 x 194 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | "ROZSZCZEPIENIE ŚWIATŁA" | DYPTYK SKRZYDŁO (A/B) | 97 x 97 CM AKRYL/PŁÓTNO | KRAKÓW MMXVIII | Dominik Smolik'
ID: 58142