27 marca 2018 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 600 zł

Cena wylicytowana: 2 600 zł

olej/płótno, 60 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Łczernicki | 2018'
na odwrociu opisany: ' Ł. Czernicki / Rose Marie / 2018'
ID: 58085