27 marca 2018 godz. 19:00

Łukasz Jankiewicz (ur. 1975, Jawor)
Portret emocjonalny w otchłani, 2017 r.
Cena wylicytowana: 1 200 zł
58

Cena wylicytowana: 1 200 zł

olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | Portret emocjonalny | w otchłani | 2017 WROCŁAW'
ID: 58079