27 marca 2018 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 000 zł

Cena wylicytowana: 3 000 zł

akryl/płótno, 60 x 90 cm
sygnowany i datowany l.d. 'MKępka | 2017'
na odwrociu opisany: 'PO POŁOWIE | 60x90 cm, 2017 r. | MKępka'
ID: 57047