27 marca 2018 godz. 19:00

Jolanta Lach (ur. 1988, Wrocław)
Panorama górska, 2016 r.
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Panorama górska, 2016 r.

Cena wylicytowana: 1 100 zł

akryl/płótno, 30 x 120 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Lach | 2016'
na odwrociu opisany: 'Jolanta Lach 2017 | /Panorama górska/'
ID: 57997