27 marca 2018 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 000 zł
55

Cena wylicytowana: 1 000 zł

akryl/płótno, 120 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'Viola Bąbol'
na odwrociu opisany: 'V.Bąbol/ Muza Emily/2017'
ID: 58086