27 marca 2018 godz. 19:00

Joanna Misztal
Muszka, 2018 r.
Cena wylicytowana: 3 200 zł
56
Joanna Misztal
Muszka, 2018 r.

Cena wylicytowana: 3 200 zł

akryl, olej/płótno, 100 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J. MISZTAL 2017'
ID: 58148