27 marca 2018 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 500 zł

Cena wylicytowana: 1 500 zł

akryl/płyta, 60 x 60 cm
sygnowany i datowany na odwrociu 'Karolina Kasprzak 2018'
ID: 58077