27 marca 2018 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 700 zł
61

Cena wylicytowana: 700 zł

olej/płótno, 70 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'M.G. | 2017'
na odwrociu opisany: 'MICHALINA GARUS | 2017 | Mój kot'
ID: 58038