27 marca 2018 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 900 zł

Cena wylicytowana: 900 zł

olej/płótno, 80 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'A. Sobieszek'
na odwrociu opisany: ' ''Mnich'' | A. Sobieszek | 2015 r. | (…)'
ID: 58219