27 marca 2018 godz. 19:00

Michał Cytrycki (ur. 1975)
Little did he know, 2017 r.
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Michał Cytrycki (ur. 1975)
Little did he know, 2017 r.

Cena wylicytowana: 1 100 zł

akryl, mieszana/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' ''LITTLE DID WE KNOW'' 2017 | Majkovlef'
ID: 57901